Włodek Pawlik przedstawia „Baczyński 1OO” muzyka Włodek Pawlik / Teatr Stanisławowski

Zapraszamy na koncerty z cyklu „Jazz w Łazienkach Królewskich” z udziałem Włodka Pawlika, laureata nagrody Grammy. Artysta zagra swoje znakomite kompozycje, a na scenie będą mu towarzyszyć wybitni muzycy oraz aktorzy.
????????
Tegoroczne koncerty pod patronatem Włodka Pawlika to już trzecia odsłona cieszącego się dużym zainteresowaniem cyklu „Jazz w Łazienkach Królewskich”. Wydarzenie, które odbywa się w Teatrze Królewskim w Starej Oranżerii, to jedyne w swoimi rodzaju połączenie miejsca ważnego dla polskiej historii z jazzem na najwyższym światowym poziomie.
NADCHODZĄCY KONCERT
TEATR KRÓLEWSKI W STAREJ ORANŻERII
???? 14 października 2023 r., godz. 18.00
„Baczyński 100”
Krzysztof Kamil Baczyński – poezje; Włodek Pawlik – muzyka; Natalia Wilk, Marek Bałata – vocal; Grażyna Barszczewska, Marek Barbasiewicz – recytacje; Włodek Pawlik Quartet: Włodek Pawlik – fortepian; Łukasz Pawlik – syntezatory; Damian Kostka – kontrabas; Cezary Konrad – perkusja
Na ostatnim już koncercie z cyklu usłyszymy piosenki z muzyką Włodka Pawlika do wierszy Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, wybitnego poety pokolenia Kolumbów. W dźwięki fortepianowych improwizacji kompozytora wplotą się aktorskie recytacje.
???? Bilety na koncerty w cenie 100 zł są dostępne w muzealnych kasach lub online (tu doliczana jest opłata transakcyjna): https://kicket.com/…/jazz-w-lazienkach-krolewskich…
Zapraszamy!